Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Mieszkania do wynajęcia Pełcznica - Oferty wynajmu mieszkań

10 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

Mieszkanie umeblowane, Hirszfelda

Krzyki,Wrocław(Pełcznica + 23 km)

2 700 zł45,76 m² 59 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przytulne 2-pokojowe mieszkanie na Krzykach ul. Hirszfelda | Jasne | Umeblowane | Dostępne od 1 czerwca Do wynajęcia komfortowe i bardzo dobrze doświetlone mieszkanie o powierzchni 46,76 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament z garażem, ul. Turniejowa

Krzyki,Wrocław(Pełcznica + 23 km)

10 000 zł112 m² 89,29 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Przepiękne mieszkanie usytuowane na 2 piętrze w apartamentowcu, powstałym w 2009 r.na prestiżowym mini osiedlu "ZIELONA ETIUDA". Mieszkanie składa się z 4 pokoi, częściowo zamkniętej.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie umeblowane

Księże Małe,Wrocław(Pełcznica + 23 km)

2 500 zł49,49 m² 50,52 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Księżu Małym przy ul. Rybnickiej. Metraż: 49,49m2 Rozkład: - salon z kuchnią - pokój - łazienka z prysznicem - przedpokój Mieszkanie bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z garażem, ul. Polo

Swojczyce,Wrocław(Pełcznica + 23 km)

3 800 zł68,33 m² 55,61 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Na wynajem 3-pokojowe mieszkanie dostępne od 15 maja! lokalizacja: nieruchomość zlokalizowana w inwestycji Olimpia Port, przy ulicy Marca Polo, położona wzdłuż Kanału Żeglugowego. Olimpia Port.

Szczegóły ogłoszenia

2 199 zł25 m² 87,96 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

- uprzejmie proszę o kontakt od poniedziałku do piątku, w weekend proszę zostawić sms z informacją w sprawie którego mieszkania się Państwo kontaktują, oddzwonię - Do wynajęcia.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie umeblowane, ul. Klimasa

Tarnogaj,Wrocław(Pełcznica + 23 km)

2 650 zł43 m² 61,63 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie z balkonem i miejscem w garażu podziemnym przy ul. Klimasa. Mieszkanie jest słoneczne I posiada w pełni rozkładowe pokoje z osobną.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł46 m² 76,09 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2-pokojowe / ul. Kurkowa 36 / klimatyzacja / zaledwie 15 min spacerem Rynek Nowe - mieszkanie 46 mkw idealne dla jednej osoby lub pary. Główne atuty nieruchomości: nowe Mieszkanie w pełni umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

Mikrokawalerka, ul. Zawidowska

Maślice,Wrocław(Pełcznica + 23 km)

1 490 zł16 m² 93,13 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia nowoczesne studio przyjazne dla zwierząt przy ul. Zawidowskiej 47 we Wrocławiu. -Nieruchomość- powierzchnia 16 m2. Piętro 2. Miejskie ogrzewanie. -Lokalizacja- mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

3 599 zł53 m² 67,91 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

- uprzejmie proszę o kontakt od poniedziałku do piątku, w weekend proszę zostawić sms z informacją w sprawie którego mieszkania się Państwo kontaktują, oddzwonię - 2-pokojowy.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie Wrocław

Stare Miasto,Wrocław(Pełcznica + 23 km)

3 500 zł42 m² 83,33 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Wynajmę przestronną kawalerkę z antresolą i miejscem parkingowym | Wrocław, stare Miasto Szukasz wyjątkowego, jasnego i przytulnego lokum w samym sercu Wrocławia? Ta kawalerka.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Pełcznica

Pełcznica,dolnośląskie

500 zł40 m² 12,50 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia kawalerka na ulicy Mikulicza. Duża łazienka. Kuchnia umeblowana, w pokoju tylko ława. W cenie mieszkania ogrzewanie centralne. Najmujący płaci dodatkowo prąd, wodę, gaz wg.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij